Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/netcomp/DJeNaWesele.pl/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 137

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/netcomp/DJeNaWesele.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

O nas

DJ na wesele Bielsko-Biała

Spotykacie się na co dzień z różnymi określeniami, które niekoniecznie są jasne i zrozumiałe. Mówimy tu o DJ'u. DJ na wesele, to osoba używająca urządzeń, które odtwarzają muzykę, prezentuje ją. No właśnie "prezentuje" to kolejne zagadnienie. PREZENTER. To osoba, która prezentuje muzykę tym razem mówiąc o niej, jak również tworząc jakiś określony muzyczny klimat.

 

Kolejne zagadnienie to WODZIREJ.

 

Czyli osoba, która "pociągnie" Twoich gości na parkiet, ukierunkuje ich muzycznie i tanecznie. Nawiąże z nimi więź. Spowoduje, że Wy i Wasi goście poczują się wyśmienicie w tym dniu.

Jest jeszcze KONFERANSJER.

Każda uroczystość ma swoją część oficjalną, jak np powitanie Waszych gości. Konferansjer zapowie kolejny konkurs, zaprosi wszystkich do stołu itd. Wodzirej i konferansjer jest jakby reżyserem i niejednokrotnie scenografem Waszej uroczystości. Jak widać zagadnień jest wiele.

... i tu nasuwa się BARDZO ważne pytanie !!!

Czy to wszystko może ogarnąć jedna osoba ??? Po części tak ... ale w dużo mniejszym stopniu. Jak zainicjować wspólny taniec będąc wśród Twoich gości i jednocześnie uruchomić do tego podkład muzyczny? Wesele to szczególny dzień. W ten dzień na Waszej imprezie może się wydarzyć wiele ciekawych zdarzeń, które mogą umknąć.

Tu nie może być przypadków, niespodzianek które pozostawią niesmak. Dlatego to dużo jak na jedną osobę. Mówi się że: „Co dwie głowy to nie jedna”.

Jeśli pracują cztery ręce praca wykonana jest zdecydowanie lepiej. Jest w tym wiele prawdy. Dlatego zdecydowaliśmy się na wspólną pracę. Oboje jesteśmy tymi czterema osobami w jednej.

Co kryje się pod hasłem DJ na wesele ?

DJ na wesele, prezenterzy, konferansjerzy i wodzireje.  Praca we dwójkę pozwala uzupełniać się w swojej pracy. Tworzymy zupełnie inną jakość imprez.
Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w branży muzyczno-rozrywkowej, traktujemy swoją pracę bardzo profesjonalnie, a co najważniejsze czerpiemy z tego ogromną satysfakcję. Gwarantujemy, że angażując DJ na wesele Wasza impreza będzie taka, jaką sobie wymarzycie.

  • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co jest gwarancją profesjonalnego wykonania usługi,

  • Gramy najczęściej w okolicach: Katowice, Rybnik, Żory, Bielsko-Biała, Jastrzębie-Zdrój ... i cały Śląsk,

  • Dysponujemy bardzo szerokim wyborem sprzętu nagłośnieniowego oraz oświetleniowego,

  • W tej materii jesteśmy w stanie sprostać niemalże wszystkim wymaganiom klienta,

  • Duże doświadczenie, długoletnia praca jako prezenter, elastyczność oraz pasja,

  • Wieloletnia praca dydaktyczna skutkująca wykształceniem wielu adeptów sztuki bawienia.

     

... dlatego DJeNaWesele.pl to gwarant wykonania usługi na najwyższym poziomie !!!!!

  

UDANE wesele z DJami-Wodzirejami - sprawdzony DUET